Koray avcı sen. Koray Avcı Sen 2019-01-10

Koray avcı sen Rating: 6,3/10 1832 reviews

Koray Avcı Sen Şarkı Sözleri

koray avcı sen

İndirme işlemi için butonu kullanmanız yeterli. Edebiyat ile müziği birleştiren en önemli faktör de şarkı sözleri. Bugün hiç tadım tuzum yok Üstelik çok huysuzum Tedirginim huzursuzum Yanımda sen olmayınca Gel yine başım belada Beni bul karakollarda Adım yazar zabıtlarda Yanımda sen olmayınca Gel yine faili meçhul Adım polis telsizinde İnsaf yok vicdan izinde Yanımda sen olmayınca İnsaf yok vicdan izinde Yanımda sen olmayınca. Koray Avcı Yanımda Sen Olmayınca isimli şarkıyı mp3 olarak indirebilirsiniz. Koray Avcı Gittin Gideli Sözleri İnsan Derdine Kadar Koyarmış Rakıyı Yoksa Anılarınız Bir Duble Rakının Ağzında Küçük Küçük Gözyaşı Bırakın Masanın Bir Tarafına…. Sadece müzik indirmek değil bunun yanında kendinize ait müzik listesini oluşturarak mp3 dinlemenin tadına varabilirsiniz.

Next

Koray Avcı Sen

koray avcı sen

Pek çok şarkı sözü yazarının ozan olarak anılmasının sebebi de bu sanırız. Şarkı Sözleri: Bugün hiç tadım tuzum yok Üstelik çok huysuzum Tedirginim huzursuzum Yanımda sen olmayınca Gel yine başım belada Beni bul karakollarda Adım yazar zabıtlarda Yanımda sen olmayınca Gel yine faili meçhul Adım polis telsizinde İnsaf yok vicdan izinde Yanımda sen olmayınca Çıkıp sana geldiğimi Anlattım anlamadılar Faili meçhul yıktılar Yanımda sen olmayınca Şarkı Klibi:. Bazı şarkılar dilimize takılır, nakaratını söyler dururuz ama sözlerinin gerisini unuturuz. Koray Avcı Sen Şarkı Sözleri Sen sevdanın özü Ah sen düşlerin gözü Sen yarının sözü Ah canım beim sol yanım ben Sen yarının sözü Ah canım ben sol yanım benim Diren ey karam diren Diren iç yaram diren Diren sevdaya güven Ah canım benim sol yanım benim Şarkı sarkisarki. Ülkemizin en büyük müzik arşivinde sanatçıları kategorilendirilmiş şekilde albümlerini ve sanatçıların seslendirmiş oldukları tüm şarkıları bulabileceksiniz. .

Next

Koray Avcı'dan

koray avcı sen

Sen sevdanın özü Ah sen düşlerin gözü Sen yarının sözü Ah canım benim sol yanım ben Sen yarının sözü Ah canım ben sol yanım benim Diren ey karam diren Diren iç yaram diren Diren sevdaya güven Ah canım benim sol yanım benim Diren sevdaya güven Ah anım benim sol yanım beni Sen umudun yolu Ah sen kavganın seli Sen yarının dili Ah canım benim sol yanım benim Sen yarının dili Ah canım benim sol yanım benim Diren ey karam diren Diren iç yaram diren Sevdan hep dünkü gibi Hiç yaşanmamış günlerim gibi Yar yarımsın yar Canımsın yar, sızımsın yar Yar sol yanım yanar Yar sol yanım yanar. Yorum İsim tercihen E-Posta tercihen Websitesi Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet. Yerli, Yabancı, Kürtçe, Azerice ve aklınıza gelebilecek her türlü müzik tarzında şarkıları sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Bazen kırgınlığımızı dile getirmek, bazen aşkımızı anlatmak, bazen de barış dalı uzatmak için şarkı sözlerine sarılırız. Bazı şarkı sözleri öyle değerli ki, en büyük şiirler kadar etki bırakıyor dinleyende. Söz: Zeliha Sıkık Müzik: Feyzullah Eti Düzenleme: Mert Ali İçelli Şarkı Sözleri Sen sevdanın özü Ah sen düşlerin gözü Sen yarının sözü Ah canım benim sol yanım ben Sen yarının sözü Ah canım ben sol yanım benim Diren ey karam diren Diren iç yaram diren Diren sevdaya güen Ah canım benim sol yanım benim Diren sevdaya güven Ah anım benim sol yanım beni Sen umudun yolu Ah sen kavganın seli Sen yarının dili Ah canım benim sol yanım benim Sen yarının dili Ah canım benim sol yanım benim Diren ey karam diren Diren iç yaram diren Sevdan hep dünkü gibi Hiç yaşanmamış günlerim gibi Yar yarımsın yar Canımsın yar, sızımsın yar Yar sol yanım yanar Yar sol yanım yanar Müzik ruhun gıdasıdır.

Next

Koray Avcı Sen Şarkı Sözleri

koray avcı sen

Beni yeni yazılarda e-posta ile bilgilendir. Beni sonraki yorumlar için e-posta ile bilgilendir. Yerli ve yabancı şarkı sözlerini, sanatçıların biyografilerini, şarkı sözü notalarını, müzik haberlerini, akor-tab bilgilerini ve popüler şarkıların çevirilerini 'te bulabilrisiniz. . . . .

Next

Koray Avcı Sen Şarkı Sözleri, Şarkı Sözü, Yerli Şarkı Sözleri, Lyrics

koray avcı sen

. . . . . .

Next

Koray Avcı Sen Şarkı Sözleri

koray avcı sen

. . . . .

Next

Koray Avcı Sen Şarkı Sözü, Şarkı Sözleri, Lyrics

koray avcı sen

. . . . . . .

Next

Koray Avcı Gittin Gideli MP3 indir müzik yükle Gittin Gideli dinle

koray avcı sen

. . . . . . .

Next

Koray Avcı'dan

koray avcı sen

. . . . .

Next

Koray Avcı Sen

koray avcı sen

. . . . . . .

Next